Advanced search

Courier

Responsabilitati:

- transporta colete si/ sau corespondenta la si de la clienti/ colaboratori;

- depune si ridica documente la si de la clienti/ colaboratori, la si de la diverse institutiii publice, inclusiv instante judecatoresti;

- conduce autoturismele firmei in Bucuresti si in tara si se ocupa de verificarea periodica a acestora;

- suport pentru organizare evenimente, aprovizionare cand este cazul.

Cerinte:

- studii medii finalizate;

- experienta: 1-3 ani;

- carnet de conducere categoria B cu vechime de cel putin 2 ani;

- dispus sa calatoreasca in tara pe perioade scurte (in medie 6 zile/ luna);

- capacitate de comunicare si spirit de echipa;

- punctualitate, seriozitate;

- buna cunoastere a hartii Bucurestiului reprezinta un avantaj;

- candidatul nu trebuie sa fi absolvit studii juridice.

Beneficii:
-    Tichete de masa;
-    Decontare transport în comun;
-    Bonus pentru activități sportive;
-    Abonament de sănătate;
-    Bookster Read'n'Roll;
-    Team buildings;
-    Mediu de lucru plăcut.